شرکت البرز الکتریک نور

این واحد تولیدی در سال ۱۳۸۳فعالیت خود را در زمینه تولید انواع  سیم و کابل آغاز و بایاری خداوند متعال تا کنون در زمینه تولید وتوزیع  سیم و کابل فعالیت می نماییم . ما فعالیت  خود را ابتدا با تولید  سیم افشان  شروع کرده و بعد از مدت کوتاهی با تولید انواع کابلها ی(افشان ، نیمه افشان ، مفتول ، شیلدار ، کواکسیال )  محصولات خود را افزایش داده که تولیدات شرکت هم اکنون به بیش از ۱۰۵ نوع  محصول رسیده است . خوشبختانه روند تولیدات این شرکت پیشرفت چشمگیری داشته  ومورد توجه و استقبال بیشتر مشتریان محترم قرارگرفته است . در طی این دهه هر روز درخشان تر از قبل بوده ایم  و در همان ابتدا باهمت متخصصین مجرب و با اتکا به عزم و ارداه ملی در  راستای خودکفایی و با اخذ نشان استاندارد ملی ایران از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی گام تازه ای را برای شکوفایی در صنعت سیم وکابل ایران عزیز بر داشته ایم.

همچنین این شرکت با مجهزنمودن آزمایشگاه کنترل کیفیت به دستگاههای روز دنیا، موفق به دریافت گواهینامه ایزو  ۹۰۰۱:۲۰۰۸  از کشور نروژ شده ایم  و در گام بعدی با اخذ نشان استاندارد اتحادیه اروپا از کشور  انگلستان قدمی تازه در راه شکوفایی صنعت ملی برداشته ایم وهمچنین از دیگر افتخارات این شرکت داشتن تائیدیه توانیر، تاییدیه پژوهشگاه نیرو ، پروانه نظام مهندسی ساختمان ، عضویت انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان سیم و کابل ایران است .

خوشبختانه ما امروزه با توجه به تحریم ها  محدودیت تکنولوژی در صنعت سیم و کابل  نداریم ،به شرط ثابت ماندن قیمتهای مواد اولیه بستر و بازار مناسب، میتوان به بالاترین سطوح تولید دست پیدا کرد و با لطف خداوند نیزدر بازارهای جهانی حضور بهم رسانیم .

رمز موفقیت شرکت البرز الکتریک نور لطف پروردگاردر مرحله نخست و استفاده از مواد اولیه مرغوب وبا کیفیت – صداقت در کار –مشتری مداری – پیگیری امور تاحصول نتیجه .

از مصرف کنندگان سیم و کابل این شرکت : مسکن مهر – پروژه های پاسارگاد ، خاک بتن بنا پارس ، نوسازی مدارس ، تصفیه خانه آب و فاضلاب شهرری ،انبوه  سازان بیرجند ، ذوب آهن اصفهان ، تراکتور سازی تبریز ، معاونت مهندسی سپاه قزوین ، دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) ، سپهرگستران اروند ، جهادکشاورزی ، شرکت رعدسازان افق تیوا ، شرکت خزر برق رامسر ، پروژه مرکز خرید بین المللی ارامش و … .

لیست محصولات

مدیر عامل: سید مهدی ذوالفقاری

راه های ارتباطی

دفتر مرکزی

تهران، لاله زار نو، بالاتر از منوچهری، روبروی پاساژ ابراهیمی، پلاک ۵۰۷ ، طبقه اول

تلفن : ۶۱۹۲۶ و ۶۶۳۴۴۲۰۶،۹-۰۲۱

پست الکترونیکی : info@aen-cable.co

ارتباط با شرکت البرز الکتریک نور

دریافت کاتالوگ محصولات

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
online free course
download lava firmware
Free Download WordPress Themes
1395© کپی رایت - پایگاه اطلاع رسانی لاله زار